Wesprzyj nas Fundacja Dietering

Detox

18 marca 2020

Detox

Wraz ze zmianą pory roku zmieniają się potrzeby żywieniowe. Szczególnie w okresie wiosennym, często obserwowanym zjawiskiem jest chęć wzbogacenia diety w owoce i warzywa. Zapewniają one uczucie lekkości i są odmianą od ciężkiego zimowego menu które często gości na naszych stołach. Nie trzeba udowadniać, że są one w diecie człowieka czynnikiem wpływającym na prawidłowe jego funkcjonowanie. Potwierdzeniem tej tezy są liczne badania oraz obserwacja naukowców. Każde z warzyw i owoców charakteryzuje się różnym składem chemicznym oraz odmiennymi właściwościami. Wiedza o tym, świadomość korzystnego oddziaływania oraz dostępność do szerokiej gamy surowców wysokiej jakości pozwala komponować je w mieszanki wykazujące działania oczyszczające oraz odżywcze pod względem składników mineralnych, witamin i enzymów. Tak właśnie powstał Koktajl DETOX- połączenie soków i surówek o właściwościach oczyszczających.

https://www.dietering.com/dieta-active.html

https://www.zdrowaterapiasokowa.com/

https://www.dietering.com/koktajl-detox.html

 

Toksyny oraz substancje wykazujące niekorzystne działanie na organizm obecne są w naszym otoczeniu (środowisko, zanieczyszczona żywność, leki, alkohol). W zależności od częstotliwości ekspozycji na wyżej wspomniane czynniki nasz organizm może gromadzić toksyny, które powodują pogorszenie stanu zdrowia oraz samopoczucia. Objawami, które mogą o tym świadczyć to spadek odporności, przemęczenie, brak sił witalnych, obniżona zdolność koncentracji, uczucie ciągłego zmęczenia. Symptomami widocznymi „na zewnątrz” jest pogorszona kondycja skóry a także osłabienie włosów i paznokci. Mimo iż organizm potrafi radzić sobie z powszechnością toksyn warto wspomagać go kuracjami oczyszczającymi będącymi swoistym „zastrzykiem” wartościowych składników odżywczych.

Witaminy i minerały zawarte w oczyszczających sokach, koktajlach i surówkach pomagają zadbać o równowagę kwasowo-zasadową ustroju, która zaburzona jest przez niewłaściwą dietę oraz szybkie tempo życia. Poprawa równowagi kwasowo zasadowej związana jest z modyfikacją diety, która dostarczy składników o właściwościach alkalizujących. Koktajle zawierają skoncentrowaną dawkę cennych substancji pochodzenia roślinnego, które w łatwy sposób zostają przyswojone przez organizm człowieka oraz maksymalnie wykorzystane. Oczyszczenie organizmu stanowi również świetny wstęp do diet redukcyjnych zmierzających do pozbycia się nadmiaru kilogramów oraz zmiany dotychczasowych nawyków żywieniowych. Bogactwo składników roślinnych pozwoli odżywić organizm oraz zapoczątkować zmiany ukierunkowane na zdrowe i świadome odżywianie, w którym warzywa i owoce są niezbędnym elementem.

https://www.dietering.com/dieta-active.html

https://www.zdrowaterapiasokowa.com/

https://www.dietering.com/koktajl-detox.html

 

Kuracja Detox wpływa również na oczyszczenie przewodu pokarmowego ze złogów, dając uczucie lekkości i świeżości. Obserwuje się poprawę koncentracji oraz polepszenie kondycji psychicznej. Świeże soki i koktajle znakomicie sprawdzają się u osób narażonych na stres czy pozbawionych sił witalnych, a także stosujących monotonną dietę obfitującą
w produkty o wysokim stopniu przetworzenia, tym samym ubogą w warzywa i owoce, które stanowią bazę kuracji Detox.

Koktajle i surówki oferowane przez Dietering sporządzane są z najwyższą starannością, a nasz personel wykorzystuje wyłącznie surowce najlepszej jakości od sprawdzonych dostawców. Składniki odżywcze rozmieszczone są nierównomiernie w różnych częściach owoców i warzyw zatem należy umiejętnie przeprowadzać ich obróbkę wstępną aby zachować możliwie najwięcej cennych składników. Soki tłoczone są na zimno, dlatego zachowują maksymalne wartości odżywcze, w tym witaminy, enzymy i składniki mineralne. Dieta jest efektem wytężonej pracy dietetyków, którzy uważnie wyselekcjonowali każdy z jej składników. Jest to najlepsza gwarancja jej skuteczności oraz korzystnego wpływu na zdrowie naszych klientów.

W naszej ofercie dostępny jest detoks jednodniowy oraz trzydniowy. W przypadku wyboru kuracji jednodniowej dostarczanych jest 5 koktajli owocowo-warzywnych. Opcja trzydniowa wzbogacona jest również w surówki dla urozmaicenia codziennego jadłospisu oraz poprawy funkcjonowania przewodu pokarmowego. W czasie kuracji zaleca się przebywanie
w warunkach domowych z racji obecności w składzie niektórych koktajli i surówek składników charakteryzujących się właściwościami moczopędnymi. Istotnym elementem kuracji jest również ograniczenie aktywności fizycznej i spokojniejszy tryb życia. Powodem powyższych zaleceń jest fakt, iż podaż kalorii w czasie kuracji ulega znacznemu ograniczeniu w porównaniu z dotychczasowym odżywianiem. Decydując się na wersję trzydniową należy wziąć pod uwagę zwolnienie tempa życia w celu zwiększonej regeneracji dla organizmu. Niech czas oczyszczenia będzie swoistym urlopem od codziennych obowiązków aby zapewnić właściwą regenerację całego ustroju. Idealnym czasem stosowania kuracji będzie weekend. Stąd też trzydniowa kuracja firmy Dietering została opatrzona nazwą koktajl Weekend.

https://www.dietering.com/dieta-active.html

https://www.zdrowaterapiasokowa.com/

https://www.dietering.com/koktajl-detox.html

 

Stan twojego organizmu jest w Twoich rękach. Już dziś weź pod lupę swoje dotychczasowe przyzwyczajenia żywieniowe. Kady dzień jest dobry aby wprowadzić zmiany, które w efekcie mogą przeobrazić się w diametralną poprawę funkcjonowania przewodu pokarmowego a tym samym wpłynąć korzystnie na kondycję organizmu. Natłok pracy, stres, monotonna dieta, przebyte choroby, antybiotykoterapia, brak aktywności fizycznej- wszystkie te czynniki wpływają na pogorszenie stanu zdrowia, a w konsekwencji spadek naszych możliwości psychofizycznych. Oczyść organizm z kuracją Detox, zadbaj o skoncentrowaną dawkę dobroczynnych i naturalnych składników, które zawarte są w owocach i warzywach. Odżywienie organizmu gwarantuje odzyskanie sił witalnych oraz energii co stawiania czoła nowym wyzwaniom dnia codziennego.

https://www.dietering.com/dieta-active.html

https://www.zdrowaterapiasokowa.com/

https://www.dietering.com/koktajl-detox.html

Partnerzy

 
Piwniczanka
Strefa 52
Cuda i Wianki Kwiaciarnia

Patroni medialni

 
Portal tenisowy
Offset magazyn