Wesprzyj nas Fundacja Dietering

Dieta pudełkowa- czy warto?

29 maja 2020

Dieta pudełkowa- czy warto?

Cateringi dietetyczne od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Wraz ze wzrostem zainteresowania konsumentów taką formą dostarczania posiłków, diety pudełkowe stają się codziennością oraz synonimem dbałości o zdrowie. Wyboru diety pudełkowej dokonują zarówno Ci których celem jest redukcja masy ciała oraz utrzymanie odpowiedniej podaży energii aby właściwe odżywiać organizm. Czy warto? Oceńcie sami!

https://www.dietering.com/

https://www.zdrowaterapiasokowa.com/

 

Oszczędność czasu

Jest to główna korzyść przemawiająca za tą formą zamawiania posiłków. Wybierając catering dietetyczny nie musimy myśleć i panować posiłków. Bywa to szczególnie uciążliwe dla osób aktywnych zawodowo lub tych, którzy nie czują się w kuchni jak ryba w wodzie. Dieta pudełkowa pozwala zminimalizować czas nie tylko przeznaczony na planowanie oraz przyrządzanie posiłków ale również ten przeznaczony na zakupy.

Zbilansowane i pełnowartościowe posiłki

Dieta w cateringu dietetycznym komponowana jest przez profesjonalnych dietetyków. Ich rolą jest dbałość o zapewnienia odpowiedniego rozkładu makroskładników diety, co bezpośrednio łączy się ze skutecznością diety. Posiłki układane przez specjalistów Dieteringu są zgodnie z zasadami planowania jadłospisu, ze szczególnym uwzględnieniem urozmaiconej bazy surowcowej, która gwarantuje podaż wszystkich składników odżywczych i mineralnych.

https://www.dietering.com/

https://www.zdrowaterapiasokowa.com/

 

Osiągnięcie celu

Faktem jest, że redukcja masy ciała wymaga czasu. Liczne błędy żywieniowe utrwalane przez lata sprawiają, że osiągnięcie wymarzonej sylwetki wymaga pracy nad własnym ciałem zarówno w kuchni, jak i poza nią, w postaci aktywności fizycznej. Profesjonalnie zaplanowane posiłki pozwolą osiągnąć cel oraz cieszyć się z osiągniętego efektu. Podstawą jest zdrowa i bezpieczna redukcja o którą dbają dietetycy Dieteringu.

Czas na aktywność fizyczną

Przygotowując posiłki samodzielnie nie starcza już czasu na aktywność fizyczną w postaci zajęć fitness, czy wizyty na basenie. Korzystając z diety pudełkowej łatwiej o motywację. Jeśli praca zawodowa pozwala na zwiększenie aktywności fizycznej właśnie na nią warto przeznaczyć zaoszczędzony czas. Nie zapominajmy też o spotkaniach z najbliższymi lub przyjaciółmi.

https://www.dietering.com/

https://www.zdrowaterapiasokowa.com/

 

Regularność posiłków

Zaleca się regularne spożywanie posiłków w ciągu dnia. Przy obecnym tempie życia oraz nagminnym braku czasu często w ciągu całego dnia obecny jest zaledwie jeden lub dwa posiłki wraz z obfitą kolacją. Dieta pudełkowa to zazwyczaj pięć zbilansowanych posiłków co znacznie ułatwia wypracowanie regularności ich przyjmowania oraz zapewnia energię przez cały dzień.

Kontakt z dietetykiem

Każdy z nas ma różne zapotrzebowanie na energię, prowadzi odmienny tryb życia. Dlatego warto skonsultować się z dietetykiem firmy, który pomoże dobrać plan żywieniowy. Określenie celu diety, dobór odpowiedniej kaloryczności i wersji oraz wskazówki dietetyczne to zupełnie bezpłatne elementy konsultacji z której warto skorzystać.

https://www.dietering.com/

https://www.zdrowaterapiasokowa.com/

 

Większa samodyscyplina i mniej podjadania

Często w przerwie w pracy sięgamy po niezdrowe przekąski które charakteryzują się wysoką kalorycznością, ale dają stosunkowo krótkie uczucie sytości. Korzystając z diety pudełkowej zapewniamy sobie odpowiednią ilość posiłków których kaloryczność zapewni sytość
i zminimalizuje konieczność podjadania. Nie jest tajemnicą, że w jadłospisie diety pudełkowej obecna są również słodkie i dietetyczne  posiłki które niczym nie ustępują tradycyjnym z jedną różnicą- mają zdecydowanie mniej kalorii.

https://www.dietering.com/

https://www.zdrowaterapiasokowa.com/

 

Edukacja

Obserwując sposób komponowania posiłków oraz ich ilości można później samodzielnie przełożyć to na swój grunt. Korzystanie z cateringu pozwala również spróbować nowych, może nieznanych dotąd surowców.

Elastyczność

Wybór diety pudełkowej daje możliwość dostaw posiłków pod różne adresy. Jest to szczególnie istotne dla tych, których specyfika pracy związana jest z koniecznością przemieszczania.

 

Podsumowując, czy warto wybrać dietetyczne posiłki serwowane przez Dietering? Zdecydowanie TAK!

https://www.dietering.com/

https://www.zdrowaterapiasokowa.com/

Partnerzy

 
Piwniczanka
Strefa 52
Cuda i Wianki Kwiaciarnia

Patroni medialni

 
Portal tenisowy
Offset magazyn